prindi leht küsi hinda küsi lisainfot
avalehele
 
  est | eng
     
 
Tere tulemast
Simplify on algoritmide- ja tarkvara-alaste lahenduste pakkuja, kes on keskendunud tehisintellektil põhinevate optimeerimisalgoritmide kirjutamisele. Pakume lahendusi alates lihtsatest algoritmidest kuni mahukate ja suuri andmekoguseid töötlevate süsteemideni. Meie eesmärgiks on luua professionaalseid lahendusi nii uute algoritmide kirjutamise kui ka olemasolevate optimeerimise alal.
 
 
 
     
     
 
Tarkvara inimeste paari panemiseks nende profiilide sarnasuse põhjal
Algoritm kasutab naturaalse keele töötlust, SBERT semantilise sarnasuse algoritmi, TF-IDF algoritmi ning kombinatoorset optimeerimisalgoritmi, et panna inimesi paari ning seejärel tutvustada omavahel nende profiilide põhjal.

Paarid arvutatakse arvestades inimeste profiilide sarnasusi ning arvestades samas, et inimeste ajavaru pole piiramatu ressurss. Neid kahte vastukäivat kriteeriumit riski vältiva strateegia abil tasakaalustades maksimeerib algoritm kõigi rahulolu võimalikult võrdselt.

Algoritm on loodud kahele mittetulunduslikule organisatsioonile: EA Hub (Effective Altruism Hub) ja AISS (AI Safety Support).
 
 
 
 
Tee oma elu lihtsaks!
Simplify inimese seisukohast: tarkvara asi on lahendada keerulisi ülesandeid, eriti kui need on korduva iseloomuga või kompositsioonilised, seda kõike eeldamata inimeselt liigset osalust lahendamisel.
 
Simplify arvuti seisukohast: tähendab NP-keerukat tüüpi, teoreetiliselt "hoomamatuteks" liigitatavate ülesannete  lihtsamaks muutmist. Tihti pole planeerimis-optimeerimisülesannete juures probleemi eraldiseisvateks tükkideks jaotamine võimalik. Siiski on õigesti toimides võimalik vähendada arvutusmahtu, leides struktuuri ja seaduspärasusi ka sealt, kus neid esialgu näiliselt pole. Lisaks rakendame meetodeid arvutuste "taandamiseks" selliselt, et lõppkokkuvõttes sama tulemuse saamisel on vaja teha mitu suurusjärku vähem tehteid, võrreldes ilma hoolika disainita loodud algoritmidega.
Vaata lähemalt
 
  
 
 
 
© Simplify | Macrotec OÜ | gsm +372 57 843 938, +372 58 058 134 | e-mail: info@simplify.ee